Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aydın Aydem (adm) Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Aydın Aydem (adm) Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Ülkemizin en güzel kentlerinden olan Aydın’a elektrik hizmetini, 2008 yılında lisans alma başarısını gösteren Aydem (adm) Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından hizmet verilmektedir. Bahse konu şirket, kentin en ücra noktalarına kadar bu hizmeti götürmektedir. Bunun hizmetin haricinde ise sizlere, fatura ödeme noktasında farklı alternatifler de sunmaktadır. Böylece diğer yöntemlere göre çok daha kolay bir şekilde faturalarınızı sorgulama ve ödeme fırsatına sahip olacaksınız.

Bilindiği gibi gelişen teknoloji sayesinde internet kullanımı farklı noktalara gelmiştir. Aydem, bu teknolojiyi kullanarak fatura ödeme ve sorgulama alternatifi oluşturmuştur. Eğer Aydın’da ikamet ediyor ve elektrik faturalarınızı ödemek istiyorsanız, öncelikle https://onlinetahsilat.admelektrik.com.tr/onlinetahsilat/ adresine giriş yapmanız gerekiyor. Bundan sonra ise şu aşamaları takip edin:

  • Adrese girdikten sonra son faturanızı elinize alın.
  • Fatura üzerinden yer alan tesisat numarasını, ilgili bölüme hatasız bir şekilde yazın.
  • Son olarak doğrulama kodunu ilgili bölüme girin ve “Sorgula” butonuna basın.

Yukarıda bahsedilen adımları takip ettiğinizde, faturanızı sorgulamış olacaksınız. Bu işlem, mevcut borçlu olduğunuz bütün faturalarınızı görmenizi sağlayacaktır. Daha sonra bunlardan istediklerinizi ödeyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz