Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aydın Enerya Aydın Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aydın Enerya Aydın Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aydın, doğası ve sahip olduğu temiz havası ile insanların dikkatini çeken önemli bir kenttir. Söz konusu kent, bir süredir Enerya tarafından verilen hizmet sayesinde doğalgaz kullanmaktadır. Bu hizmet, kentin daha temiz bir havaya sahip olmasını sağladığı gibi aynı zamanda doğanın korunması adına da çok önemlidir.

Enerya tarafından yapılan çalışmalar hale devam etmektedir. Bu çalışmaların önemli bir kısmı kentteki bazı noktaların doğalgaz almasını sağlarken, bunun haricinde de insanların yaşadıkları sorunları çözme noktasındadır. Özellikle Aydınlıların doğalgaz kaçaklarını fark etmeleri durumunda arayacakları Aydın Enerya Aydın Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı önemli bir görevi yerine getirmektedir. İnsanlar, bu hat sayesinde çok önemli sorunlardan kolaylıkla korunma imkanı yakalar. Bahse konu imkan, insan hayatı adına önemlidir.

Aydın Enerya Aydın Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Herkesin bildiği gibi doğalgazın zehirleyici ve yanıcı özellikleri vardır. Bu özellikleri sebebiyle insanlar, gaz kokusu aldıkları anda aşağıdaki numaraları aramalıdır. Bu numaralar aranmazsa, ortaya çıkan tahribat tahmin edilenden daha fazla olacaktır.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 8 429
  • Tel: 0 256 218 02 61

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz