Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Ayedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Ayedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

İstanbul’un Anadolu yakasına hizmet veren Ayedaş, insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmalarını sürekli devam ettirmektedir. Altyapının iyileştirilmesi noktasında devam eden çalışmaların dışında, insanların faturalarını daha kolay bir şekilde ödemesi için de çalışmalar yapıldığı söylenebilir. Bilindiği gibi geçmişte, fatura sorgulama imkansızken, ödeme için ise PTT ya da banka şubeleri tercih edilirdi. Ayedaş bu noktada yeni çözümler geliştirmiş ve insanların bahse konu çözümleri kullanmasına imkan vermektedir.

Ayedaş tarafından sağlanan fatura ödeme yöntemlerinden bahsetmeden önce, şirketin 2013 yılında Türkiye’nin en büyük enerji holdinglerinden birisinin bünyesine geçtiğinin bilinmesi gerekiyor. Şirket, bu tarihten itibaren faaliyetlerini Enerjisa bünyesinden yürütmektedir. Fatura için geliştirilen yöntem de direkt olarak bununla ilgilidir

İstanbul’un Anadolu yakasında yaşıyorsanız, faturalarınızı https://online.enerjisa.com.tr/ adresinden ödeyebilirsiniz. Bunun için öncelikle adrese girmeniz ve daha sonra da üye olmanız gerekiyor. Bu işlemin ardından sisteme giriş için kullanacağınız bilgiler verilecektir. Bahse konu bilgiler sayesinde sisteme girdikten sonra faturalarınızı kredi veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca 444 4 372 üzerinden de benzer işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz