Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Balıkesir Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Balıkesir Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Marmara Bölgesinin en güzel kentlerinden birisinin doğalgaz ihtiyacını Aksa Doğalgaz Dağıtım karşılamaktadır. Şirket Türkiye genelinde 27 ile hizmet vermekte olup buradaki şubesi Balıkesir Aksa Bandırma adıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Doğalgaz kullanımının insanların hayatına olan etkileri çok fazladır ve bundan dolayı kullanıcı sayısının her geçen gün biraz daha yükseldiği bilinmektedir. Söz konusu hizmet sayesinde Bandırma’nın havası geçmişe göre daha temiz bir hal almıştır. Ayrıca doğalgazın nispeten ucuz olması da büyük bir avantaj olarak görülebilir. Bütün bu nedenlerden dolayı insanlar, bu hizmeti çok fazla tercih etmektedir. Fakat Bandırmalı olan kişilerin yaşadıkları en ufak bir sorunu dahi Balıkesir Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden bildirmesi çok önemlidir.

Balıkesir Aksa Bandırma Doğalgaz İhbar Hattı

Balıkesir Aksa Bandırma Doğalgaz ihbar hattı, insanların hayati tehlike yaşamamaları adına çok önemlidir. Doğalgazın bilinen özelliklerinden bir tanesi yanıcı olması iken, diğeri ise bu maddenin zehirli olmasıdır. Bundan dolayı kullanıcıların dikkatli olması gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 444 0 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz