Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Balıkesir Uedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Balıkesir Uedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Tarım, turizm ve sanayisi ile öne çıkan Marmara kentlerinden birisi olan Balıkesir’in her geçen gün biraz daha geliştiği söylenebilir. Söz konusu kentin buna bağlı olarak elektrik ihtiyacı da artmaktadır. İnsanların yaşamlarını direkt olarak etkileyen elektrik, bölgede yer alan santrallerde üretilmekte ve Uedaş tarafından kent sınırları içerisindeki her noktaya ulaştırılmaktadır.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. yakın zamanda bu hizmeti vermeye başlamıştır. Daha önce devlet tarafından verilen hizmetin kalitesinin arttırılması için şirket sürekli çalışmaktadır. Balıkesir dışında, bölgedeki diğer kentlere de hizmet veren şirket, altyapı noktasında gerekli olan adımları hızla atmaktadır. Bunun dışında ise olası kesintilerin erken haber alınması ve müdahale edilmesi için farklı sistemler kurmaktadır. Bu sistemlerden birisi de Balıkesir Uedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası olarak dikkat çekmektedir.

Balıkesir Uedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Balıkesir Uedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı, insanların yaşamış oldukları sorunları bildirmesi için kurulmuştur. Söz konusu hat ve diğer iletişim kanalları sayesinde, şirketin de sorunlardan hızlı bir şekilde haberdar olması mümkün hale gelmiştir.

  • Telefon: 0 266-202 21 00
  • Faks: 0 266-243 54 77
  • E-posta: halklailiskiler@uedas.com.tr
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz