Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bartın Akmercan Batıkar Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Bartın Akmercan Batıkar Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ülkemizin en şirin ve en güzel kentlerinden birisi olan Bartın, farklı güzellikleri ile dikkat çekiyor. Bu güzelliklerin korunması ve havanın daha temiz kalması için Akmercan tarafından kente doğalgaz hizmeti verilmektedir. Ülkenin en önemli şirketlerinden olan Akmercan, bölgedeki diğer kentlere de benzer hizmeti vermektedir.

Bartınlıların kullandığı doğalgaz, farklı özellikleri ile dikkat çekiyor. Öncelikle bu gazın en önemli özelliğinin temiz ve ucuz olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde insanların ciddi avantajlar elde ettiğinin bilinmesi gerekiyor. Bahse konu durum, insanların yaşam standardının daha yukarı çıkması adına çok önemlidir. Şirket, bu noktada insanların sorun yaşamaması adına gaz kaçakları ile etkin bir şekilde mücadele etmektedir. Bu mücadelenin en önemli ayağı Bartın Akmercan Batıkar Doğal Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı olarak gösterilebilir. İnsanlar, bu hatta istedikleri zaman ulaşabilir.

Bartın Akmercan Batıkar Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Bartınlılar, gaz kokusu duydukları anda direkt olarak aşağıda bulunan numaraları aramalıdır. Söz konusu numaraların aranması ile ilgili ekipler hızlı bir şekilde olay yerine gelecek ve gerekli müdahaleyi yapacaktır. Bunun haricinde yapılacak her müdahale sıkıntılı olacaktır. Bundan dolayı ekipler gelmeden kesinlikle gaz kaçağına müdahale edilmemelidir.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 0850 205 0 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz