Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bartın Başkent Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Bartın Başkent Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Karadeniz Bölgesinin şirin kentlerinden birisi olan Bartın, elektrik tüketimi ortalama düzeyde olan kentlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Özelleştirme sonrasında Enerjisa’nın altında faaliyet gösteren Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından hizmet verilen ilde, zaman zaman sorunlar yaşanmaktadır. Yaşanan sorunların bir kısmı hava koşulları ile ilgiliyken, diğer kısmında ise insan faktörü etkilidir.

Elektrik, sürekli olması gereken bir enerji türü haline gelmiştir. Çünkü günümüzde pek çok alet ve eşya, elektrik ile çalışır. Bundan dolayı da yaşanacak olan kesintiler insanların hayatlarını olumsuz etkiler. Böylesine sorunların yaşanmaması ya da kısa sürede halledilmesi için şirket tarafından özel ekip hazırda bekletilmektedir. İnsanlar, Bartın Başkent Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden yapacakları ihbarlar ve bildirimlerle sorunların daha kısa sürede çözülmesine katkı sağlayabilir.

Bartın Başkent Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik sorunu yaşandığında aranacak bu hat, farklı sorunlar için de kullanılabilir. Kaçak kullanım ihbarı, abone sorunu, elektrik kesintisi ve benzer durumlar için Bartın Başkent Elektrik Dağıtım ihbar hattı aranabilir. Bu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 444 4 372

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz