Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bartın Başkent Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Bartın Başkent Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Karadeniz Bölgesinin şirin kentlerinden birisi olan Bartın, elektrik tüketimi orta seviyede olan kentlerden birisidir. Söz konusu kente, ülkemizin en büyük enerji şirketlerden olan Enerjisa’ya bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. hizmet vermektedir. Söz konusu şirket, insanların beklentilerini en üst seviyede karşılamak için sürekli çalışmakta ve fatura ödeme noktasında da farklı kolaylıklar sağlamaktadır.

Bartınlılar faturalarını Başkent EDAŞ tarafından kurulan sistemler üzerinden yatırabilmektedir. Bahse konu sistemlerin temelinde internet teknolojisi bulunmaktadır. Eğer Bartın’da ikamet ediyorsanız, faturalarınızı https://online.enerjisa.com.tr/ adresinden kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Yukarıdaki adresten faturalarınızı ödemek için öncelikle üyelik almanız gerekiyor. Eğer daha önce üyelik almışsanız, bunu yapmanıza gerek yok. Üyelik aldıktan sonra kimlik numaranızla sisteme giriş yapın. Burada sizden faturanızla ilgili bilgiler istenecektir. Bu genellikle fatura ya da tesisat numarası olmaktadır. Bunu ilgili bölüme girip, doğrulama kodunu yazdıktan sonra fatura sorgulama yapabilirsiniz. Eğer ödeme yapmak isterseniz de işleme devam ederek, kredi ya da banka kartınızla borcunuzu ödeyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz