Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Başkent Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Başkent Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Ülkemizin en büyük elektrik dağıtım şirketlerden olan Başkent EDAŞ, insanlara farklı alanlarda kolaylıklar sağlamaktadır. Söz konusu kolaylıklardan birisi de fatura ödemeleri ile ilgilidir. Bilindiği gibi elektrik faturalarının aylık, düzenli olarak ödenmesi gerekiyor. Bahse konu durum sebebiyle insanların her ay, fatura ödeme merkezlerine ya da banka şubelerine gitmesi gerekmektedir. Başkent EDAŞ, bu konuda farklı bir alternatif hazırlamış ve insanların çok daha kolay bir şekilde bahse konu işlemi yapmasını sağlamıştır.

Başkent EDAŞ tarafından verilen hizmet sayesinde insanlar, internet üzerinden ya da telefonla elektrik faturalarını ödeyebilir. Bunun için öncelikle https://online.enerjisa.com.tr/ adresine girmeleri gerekiyor. Daha sonra ise sisteme üye olarak fatura ödemesini gerçekleştirebilirler. Sitenin adına dikkat eden insanlar, Enerjisa adını görecektir. Başkent EDAŞ, Enerjisa bünyesinde faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Yukarıda verilen adrese girdikten sonra sisteme üye olunması zorunludur. Üyelik sonrasında fatura ödeme ya da sorgulama içinse mutlaka abone/fatura/tesisat numarasının bilinmesi gerekiyor. Bundan dolayı ödemeye başlamadan önce mutlaka yanınızda bir tane fatura bulunsun. Böylece beklemeden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz