Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Başkent Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Başkent Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Elektrik dağıtımı özel şirketler tarafından yapılmaya başlandığında tanına Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. (Başkent EDAŞ), İç Anadolu Bölgesi ve çevre illere hizmet vermektedir. Ülkenin en büyük enerji şirketlerinden olan ENERJİSA şirketine bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket tarafından Ankara, Kırıkkale, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu ve Zonguldak illerinde hizmet verilmektedir. Bu alanlardaki toplam kişi sayısının yaklaşık 7,3 milyon olduğu belirtilmektedir. Bu yönüyle insanlara çok önemli bir hizmetin verildiğinde bahsedilebilir.

Başkent EDAŞ’ın hizmet verdiği bölge, son derece önemlidir. Bundan dolayı olası elektrik kesintilerine karşın insanların mağdur olmaması adına şirket özenli bir şekilde çalışmaktadır. Başkent Elektrik Dağıtım genel merkez telefonu üzerinden yapılan ihbarlar, ekipler tarafından değerlendirilmekte ve bunlar hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır.

Başkent Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Bölgede yaşanan elektrik kesintileri ve benzer sorunların genel merkeze bildirilmesi, sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlar. Başkent Elektrik Dağıtım ihbar hattı şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: (0312) 573 50 00

Bu numaralar üzerinden genel merkeze ulaşılarak arıza bildirimi yapılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz