Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Batman Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Batman Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Sizde elektrik faturalarınızı öderken güvenli bir nokta bulmakta zorlananlardan mısınız? Evet günümüzde faturanızı ödeyebileceğiniz birçok nokta olmakta fakat bunlardan kaç tanesi gerçek manada güvenilir noktalardır. Bunları düşünmek ve güvenilir bir nokta bulmak bazen insanı oldukça fazlasıyla yormaktadır. Fakat Batman Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura A.Ş. abonesi iseniz bunları artık düşünmeyin. Çünkü abonesi olduğunuz şirket siz değerli aboneleri için http://www.dedas.com.tr/borcsorgulama adı altında bir fatura ödeme web sitesi kurmuştur. Tamamen güvenli olan bu site aracılığıyla geçmiş döneme ait bütün faturalarınızı güvenle oturduğunuz yerden dahi ödeyebilmektesiniz. Peki bu site üzerinden nasıl ödeme yapabilirim diyorsanız;

Öncelikli olarak yapmanız gereken telefonunuz ya da bilgisayarınız aracılığıyla internet bağlantınız üzerinden siteye giriş yapmak olmalıdır.

Daha sonrasında karşınıza gelecek olan abone numarası ile borç sorgula kısmından abone numaranız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Burada karşınıza çıkan menüde geçmiş döneme ait denmemiş faturalarınız listelenmektedir.

Siz bunlardan istediğinizi ya da hepsini seçerek banka veya kredi kartı bilgileriniz aracılığıyla ödemenizi güvenilir ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektesiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz