Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Batman Dedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Batman Dedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin önemli kentlerinden birisi olan Batman, elektrik tüketimi ortalama seviyede olan kentlerden birisidir. Geçmişte altyapı eksikliğinden dolayı bazı noktalarına elektrik verilemeyen kentte artık böyle bir sorun kalmadı. Batman Dedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetler sayesinde, insanların yaşamlarının geçmişe göre daha kolay bir hale geldiğini söylemek yanlış olmaz.

Bilindiği gibi elektrik dağıtımının özelleştirilmesi, 2010 yılı sonrasında başlamış olup, ihaleleri farklı şirketler kazanmıştır. Batman’a dağıtım bu tarihten itibaren Dedaş tarafından yapılmaya başlamıştır. Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. insanlara daha iyi bir şekilde hizmet verebilme adına, ihbar hattı kurmuştur. Batman Dedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden bu ihbarlar yapılabilir.

Batman Dedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Batman’da gün içinde elektrik kesintileri geçmişe göre az olsa da halen yaşanmaktadır. Bunların hızlı bir şekilde giderilmesi ve kaçak elektrik ile mücadele için insanların ihbar hattına gerekli olan şikayetleri yapması çok önemlidir. Batman Dedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı şu şekildedir:

  • Tel: 0 488 213 30 01
  • Çağrı Merkezi: 444 8 086

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz