Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Bedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Eğer Bedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. abonesi iseniz faturalarınız birçok farklı şekilde ödeyebilmektesiniz. Siz bu yöntemlerden elbette ki kolay ve güvenilir olanını tercih etmelisiniz. Bu noktada da şirket hem kendi ödemelerini hem de vatandaşların dolandırılma ihtimalini düşünerekten oldukça güvenli bir yöntem bulmuş ve kendi sitesini kurmuştur. Gayet güvenli ve kolay ödeme yapılabilen bu site üzerinden hem faturanızı sorgulama yapabilir hem de evinizdeyken bile ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Burada yapmanız gereken öncelikle Bedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme şirketinin internet sitesinden online fatura ödeme merkezine giriş yapmalısınız. Daha sonra fatura sorgulamak için hesap numarası yazın denen kısma hesap numaranızı yazarak geçmiş döneme ait borçlarınızı sorgulatabilme imkanına sahip olmaktasınız.

Burada karşınıza çıkan borç bedelini öde seçeneğinden kredi ya da banka kartınızla rahatlıkla ödeyebilmekte ve hiçbir sorun yaşamamaktasınız. Ödediğinize dair isterseniz ödendi belgesini SMS ya da e-mail yoluyla da kendinize gönderebilmektesiniz.

Gördüğünüz gibi yukarıdaki adımları izleyerek sizde rahatlıkla evinizden ya da iş yerinizden rahatlıkla faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz