Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bedaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Bedaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Ülkemizin en fazla elektrik tüketen kenti olan İstanbul’a hizmet veren Bedaş (Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.) uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul’un Avrupa yakası ve çevre illere hizmet veren şirket, yapılan özelleştirme sonrasında bu hizmeti daha aktif bir şekilde üstlenmeye başladı. Özelleştirme ise 2013 yılında gerçekleşmiştir. Bu tarihten sonra gerek hanelere gerekse de sanayi kuruluşlarına kesintisiz elektrik sağlamak için ciddi çalışmalar yürüttüğü söylenebilir. Söz konusu şirket, yıl için 5 milyondan fazla abonesine hizmet vermektedir.

Elektrik, insanların sürekli ihtiyaç duyduğu enerji türlerinin başında gelir. Hemen her alanda kullanılan elektrik, farklı nedenlerden dolayı zaman içinde kesintiye uğrar. Böyle dönemlerde insanların Bedaş Elektrik Dağıtım genel merkez telefonu üzerinden ilgili birimlere ulaşması ve sorun ile ilgili bildirimde bulunması çok önemlidir. Böylece söz konusu sorunların çok daha hızlı bir şekilde giderileceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Bedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik ile ilgili sorunlar için İstanbul Avrupa yakasında bulunan kişilerin Bedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden sorunları bildirmesi gerekiyor. Bu hatta ilişkin numaralar şu şekildedir:

  • Telefon: 186
  • E-Posta: bedas@bedas.com.tr
  • Faks: +90 212 311 80 11

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz