Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bilecik Aksa Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Bilecik Aksa Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Bilecik, şirin yapısı ve doğası ile bilinen kentlerden birisidir. Anadolu’nun pek çok kentine olduğu gibi buraya da Aksa tarafından doğalgaz hizmeti verilmektedir. Bilecik Aksa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. insanların yaşam standartlarını direkt olarak yükseltmektedir. Şirket sadece kent merkezine değil, ilin ilçelerine de hizmet vermektedir. Bu durum, insanları olumlu etkilediği gibi, doğayı da son derece olumlu etkilemektedir.

Doğalgazın kullanım alanı genellikle ısınma ve mutfak ihtiyaçlarıdır. Bu alanda yoğun olarak kullanılan doğalgazın daha sorunsuz olması adına şirket çalışmalarını devam ettirmektedir. Özellikle bazı yerleşim merkezlerine bu hizmetin iletilmesi için ciddi bir çalışma var. Bunun haricinde ise mevcut kullanıcılar için Bilecik Aksa Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı 7/24 hizmet vermektedir. İnsanlar, yaşadıkları sorunları buradan ilgili ekiplere kısa sürede iletmektedir.

Bilecik Aksa Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Bilecikliler, doğalgaz kullanımı esnasında son derece dikkatli olmalıdır. Özellikle kaçak konusunda hassasiyet göstermeleri ve gaz kokusu aldıktan hemen sonra Bilecik Aksa Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı üzerinden bildirimde bulunmaları gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 4 187
  • Faks: 0228 212 14 15 
  • E-Posta: info@bilecikgaz.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz