Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bilecik Oedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Bilecik Oedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Tarihi kentlerimizden birisi olan Bilecik’in elektrik ihtiyacını, bölgedeki diğer kentlere de hizmet veren Osmangazi EDAŞ karşılamaktadır. Oedaş, 2010 yılında yapılan özelleştirme sonrasında kente hizmet vermekte ve bölgedeki barajlar ve termik santrallerden üretilen elektriği, kentin her yerine taşımaktadır. Böylelikle insanların yaşam kalitesinin direkt olarak yükselmesi noktasında ciddi bir rol oynamaktadır.

Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetler, zaman içinde farklı nedenlere bağlı olarak kesintiye uğrar. Bahse konu kesintilerin sebebi genellikle insan faktörüdür. Bunların hızlı bir şekilde giderilmesi ve insanların elektriği kullanmaya devam etmesi için ekipler gerekli müdahaleyi yapar. Fakat benzer sorunların Bilecik Oedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile ilgili birimlere bildirilmesi durumunda, sorunun çok daha hızlı bir şekilde giderileceği bilinmelidir.

Bilecik Oedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Bilecik, Anadolu’daki şirin kentlerden birisi olup, elektrik tüketimi çok fazla değildir. Fakat şirket tarafından Bilecik Oedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı kurulmuş ve olası kesintilerin etkili bir şekilde giderilmesi hedeflenmiştir. Bu numaralar şunlardır:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 0 222 211 60 00
  • Telefon: 0 228 212 20 18 / 212 06 07 / 212 13 72

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz