Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bilecik Oedaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Bilecik Oedaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Tarihi kentlerden birisi olan Bilecik’e elektrik dağıtım hizmeti Oedaş tarafından verilmektedir. Şirket tarafından verilen hizmet, insanların kaliteli yaşam sürmesi için çok önemlidir. Bilecikliler, aldıkları bu hizmetin bedelini aylık olarak şirkete yapmaktadır. Bunun için farklı yöntemler olmasına rağmen, şirket tarafından sunulan alternatifler çok daha kolaydır.

Bilecik’te bulunan Oedaş müşterileri, faturalarını ödemek istediklerinde öncelikle şirketin web sitesine girmesi gerekiyor. Bu işlem esnasında bazı bilgileri isteneceği için, son gelen faturanın hazır bekletilmesi, işlemin hızlı bir şekilde sonuçlanması adına önemlidir. Söz konusu siteye girdikten sonra önce “Bilgi Merkezi” adlı bölüme, ardından da buradan “Borç Sorgulama” bölümüne geçiş yapılmalıdır. Yukarıdaki adımların yerine direkt olarak http://www.osmangaziedas.com.tr/borc-sorgulama bağlantısına da tıklayabilirsiniz.

Yukarıdaki sayfaya giriş yapıldıktan sonra sistem tarafından insanlardan kimlik numarası ve tahakkuk fiş numarası istenmektedir. Bunların hatasız bir şekilde girilmesi çok önemlidir. Yapılacak olan girişten sonra aşağıda yer alan “Sorgula” butonuna basıldığında, borç miktarı görülecektir. Bu borç, kredi ya da banka hesap kartı ile kısa sürede ödenebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz