Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bingöl Fırat Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Bingöl Fırat Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektrik dağıtımının uzun süre Bingöl’de devlet tarafından yapıldığı bilinmektedir. Fakat yakın zamanda gerçekleşen özelleştirme sonrasında bu hizmet özel şirketler tarafından verilmeye başlanmıştır. Fırat Elektrik Dağıtım da kente hizmet veren şirkettir ve bunu 2010 yılından itibaren yapmaya başlamıştır.

Elektrik, sürekli olması gereken bir enerji türü olarak dikkat çekiyor. Söz konusu enerjinin tamamen gitmesi ya da kesintiye uğraması, insanların ciddi anlamda hayat kalitelerinin düşmesine neden olur. Buna bağlı olarak şirket, yaşanması muhtemel sorunların önüne geçme adına ekiplerini sürekli hazır tutmaktadır. İnsanlar bu ekiplerden yardım almak için Bingöl Fırat Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden talepte bulunabilir. Böylece sorunun çözümü için ilgili ekiplerin direkt olarak harekete geçtiği görülecektir.

Bingöl Fırat Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Bingöl Fırat Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden bildirilen şikayetler sadece kesinti ile sınırlı değildir. Yani alınan hizmetle ilgili her türlü sorun ya da kaçak kullanım bildirimi için söz konusu hat aranabilir. Bu hatlara ait numaralar ise şu şekildedir:

  • Tel: +90 426 213 23 92
  • Faks: +90 426 213 45 03
  • E-posta: bilgi@firatedas.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz