Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bingöl Fırat Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Bingöl Fırat Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Bingöl, elektrik kullanımı son derece orta seviyede olan kentlerden birisidir. Buraya, bölgenin en büyük elektrik dağıtım şirketlerinden Fırat EDAŞ tarafından hizmet verilmektedir. Şirket, Kazancı Holding bünyesinde görev yapmakta ve insanlara son derece kaliteli hizmet vermektedir. Bu hizmetlerden birisi de fatura sorgulama ve ödeme işlemi ile ilgili olup, Bingöllülere büyük bir kolaylık sağladığı söylenebilir.

Bilindiği gibi elektrik faturaları genel itibari ile banka şubelerinde ödenir ve bu da insanların ciddi zaman kaybetmesi anlamına gelir. Fakat Fırat EDAŞ, Bingöllülerin bu noktada kolaylık yaşaması adına https://www.firatedas.com.tr/ adresi üzerinden hizmet vermektedir. Bahse konu hizmet sayesinde insanlar, bu adrese giriş yaparak, faturalarını sadece birkaç dakikada yatırabilir.

Şirketin internet sitesi üzerinden fatura sorgulama ve ödeme işlemi için öncelikle sol bölümde bulunan alandan üyelik açılması faydalı olacaktır. Böylece faturalar ve benzer hizmetlerle ilgili detaylar, direkt olarak buradan iletilecek ve insanlar, önemli bir kolaylık yaşayacaktır. Ayrıca ödeme için kredi kartı ve banka hesap kartı kullanılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz