Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bitlis Van Gölü Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Bitlis Van Gölü Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Van Gölü’ne kıyısı olan kentlerden birisi de Bitlis’tir ve bölgenin en güzel noktalarından birisi olarak nitelendirilir. Buna bağlı olarak kentteki turizm, tarım ve sanayinin bölgeye göre biraz daha ileride olduğu söylenebilir. Bu durum elektrik noktasındaki ihtiyacı arttırmaktadır. Bitlis’te elektrik dağıtım hizmeti devlet tarafından uzun bir süre verildikten sonra söz konusu hizmeti özel şirket vermeye başlamıştır. Van Gölü Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından 2010’lu yıllarından başından itibaren bu hizmet sorunsuz olarak verilmektedir.

Bilindiği gibi elektrik hizmetinin en önemli yanı, hizmetin sürekli olması gerektiğidir. Şirket bunu sağlamak için özel bir ekiple hizmet vermekte ve farklı elektrik sorunlarına anında müdahale edilmektedir. İnsanlar Bitlis Van Gölü Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden bildirim yaparak yaşadıkları sorunu şirkete iletebilir ya da sorunların içeriği ile ilgili bilgi alabilir.

Bitlis Van gölü Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Bitlis Van Gölü Elektrik Dağıtım ihbar hattı, insanların daha sorunsuz bir hizmet alması için geliştirilmiştir. Bu hatta sadece elektrik kesintileri değil, farklı sorunların bildirilmesi de mümkündür. Bu sorunlar için aranacak numara ve diğer iletişim kanalları:

  • Telefon: 0 (850) 314 94 00
  • Faks: 0 (850) 211 6519
  • Çağrı Merkezi: 0850 211 0 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz