Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bolu Aksa Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Bolu Aksa Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Karadeniz Bölgesinin en güzel kentlerinden birisi olan ve doğası ile dikkat çeken Bolu, yakın tarihte doğalgaz kullanmaya başladı. Bu kullanım sonrasında hava kirliliği önemli sayılacak derecede azaldı. Bilindiği gibi geçmişte kullanılan kömürün etkisi, kenti ve doğayı olumsuz etkiliyordu. Fakat Aksa tarafından verilen hizmet sonrasında bu olumsuzlukların tamamı giderildi ve kent daha temiz bir hava sahip oldu.

Boluların yaşamlarında ciddi bir kolaylık sağlayan doğalgaz, temiz enerji olarak bilinmektedir. Bu özelliğinin dışında ucuz olması da dikkat çekiyor. Bu kadar avantajı olan doğalgaz ile ilgili bilinmesi gereken farklı hususlar vardır. Bu hususların başında Bolu Aksa Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı gelmektedir. Söz konusu hat sayesinde insanlar, yaşadıkları sorunları hızlı bir şekilde ilgililere iletebilir.

Bolu Aksa Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Bolu Aksa Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı tarafından yerine getirilen görev çok önemlidir. Söz konusu hat, insanların gaz kaçağı ve benzer durumlarda araması gereken numaradır. Bu numaraya ulaşıldığında, yaşanan sorunun giderilmesi için ekipler hızlı bir şekilde gerekli müdahaleyi yapacaktır.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 4 187
  • Faks: 0 374 212 20 06
  • E-Posta: info@bilecikgaz.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz