Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bolu Sakarya Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Bolu Sakarya Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Karadeniz Bölgesinde bulunan ve konumu itibariyle sanayi ve tarıma uygun olan Bolu’nun elektrik tüketimi ortalama seviyededir. Kentte hem tarım oldukça yaygın olarak yapılmakta, hem de sanayi kuruluşlarının sayısı artmaktadır. Bunların dışında kentte yaşayan insan sayısı da dikkate alındığında, elektriğin çok önemli olduğu söylenebilir. Buradaki elektrik dağıtımı, 2013 yılından beri Sedaş tarafından yapılmaktadır. Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından kentin her yerine, santrallerde üretilen elektrik iletilmektedir.

Elektrik dağıtımının sorunsuz bir şekilde olması için Sedaş, ekiplerini hazır bekletmektedir. Bu ekipler sayesinde meydana gelen arızalar kısa sürede giderilir. İnsanların bu noktada Bolu Sakarya Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden Bolu’da yaşanan sorunları şirkete bildirmesi yeterlidir.

Bolu Sakarya Elektrik Dağıtım ihbar Hattı

Bolu Sakarya Elektrik Dağıtım ihbar hattı, şirketin hizmetlerini daha kaliteli vermesi için kurulmuştur. Bu hat sayesinde sadece elektrik kesintileri değil, meydana gelen her türlü sorun şirkete bildirilmektedir. İhbar hattına ait numaralar şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Mail: info@sedas.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz