Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Burdur Akdeniz Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Burdur Akdeniz Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Akdeniz Bölgesinin önemli kentlerinden birisi olan Burdur’un elektrik ihtiyacı, bölgedeki santraller üzerinden karşılanmaktadır. Bu santrallerde üretilen elektrik, farklı hatlar üzerinden kente gelmekte, daha sonra da sanayi bölgesi ve hanelere dağıtımı yapılmaktadır. Söz konusu işlem, Akdeniz Elektrik Dağıtım tarafından yapılıyor.

Elektriğin insanlar ve sanayi kuruluşları için önemi çok fazladır. Bu önem, birkaç saatlik kesintilerde çok daha net bir şekilde kendisini göstermektedir. İnsanlar, böyle zamanlarda hızlı bir şekilde kesintilerin geçmesi bekler. Kesintiler bazen genel olup, bunlar hızlı bir şekilde giderilir. Lokal bazdaki kesintilerin giderilmesi içinse insanların bunları bildirmesi, süreci hızlandıracaktır.

Burdur Akdeniz Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik kesintilerinin bildirilmek istenmesi durumunda, insanların kullanabilecekleri farklı iletişim kanalları vardır. Bunlardan istenilen tercih edilerek arızalar bildirilebilir. Böylece çalışmalar çok daha hızlı bir şekilde başlar ve böylece insanlar, tekrardan elektrikten faydalanır. Burdur Akdeniz Elektrik Dağıtım ihbar hattı şu iletişim numaralarından oluşmaktadır:

Telefon: 0 248 233 16 55
E-posta: kurumsaliletisim@akdenizedas.com.tr
Kep Adresi: akdenizedas@hs02.kep.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz