Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Burdur Akdeniz Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Burdur Akdeniz Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Burdur il genelindeki elektrik hizmetlerini CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. vermektedir. Şirket tarafından verilen kaliteli hizmet, fatura ödeme veya sorgulama noktasında da kendisini göstermektedir. Bahse konu olan işlemleri yapabilmek için şirketin adresini kullanabilirsiniz. İsterseniz https://www.ckakdeniz.com.tr/Anasayfa adresinden sonra sağ üst köşede yer alan Online İşlemler bölümüne giriş yaparak, ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz de hızlı ödeme sayfası olan https://online.ckakdeniz.com.tr/Odeme adresi üzerinden bu işlemi yaparsınız.

Elektrik faturası ödemesi yapmak için sistem tarafından sizden hesap numarası istenecektir. Söz konusu numara, banka hesabı olmayıp fatura ile ilgilidir. Bunu bilmiyorsanız, ilgili yönlendirmeleri takip ederek öğrenebilirsiniz. Bunun dışında fatura ödeme ya da sorgulama için mutlaka fatura/müşteri numarasını bilmeniz gerekiyor. Kısacası faturanın yanınızda olması, işlem sırasında gerekli bilgileri bulmanıza yardımcı olacaktır.

Yukarıda bahsedilen hususlar sayesinde fatura ödemesi ya da sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama için farklı bir bölüm görmezseniz, ödeme yapıyor gibi işlem yaparak fatura tutarınızı çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz