Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bursa Aksa Gemlik Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Bursa Aksa Gemlik Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Bursa’nın önemli merkezlerinden birisi olan Gemlik, uzun yıllardır doğalgaz kullanmaktadır. Gemlik’e bu hizmet, ülkenin en büyük gaz dağıtım şirketlerinden birisi olan Aksa tarafından verilmektedir. Şirket, ülke genelinde 27 il ve çok sayıda ilçe merkezine doğalgaz sağlamakta ve insanların yaşamlarını ciddi şekilde kolaylaştırmaktadır.

Bilindiği gibi Gemlik doğası ile öne çıkan ilçe merkezlerinden birisidir. Bundan dolayı burada ısınma için doğalgazın kullanılması havayı ve doğayı korumaktadır. Bireysel kullanıcıların dışında sanayi kuruluşları da bu gazı kullanmaktadır. Fakat kullanım noktasında bazı şartların sağlanması, şirket tarafından çok fazla önemsenmektedir. Bu şartlar tam olarak sağlanmazsa, abonelik başlatılmamaktadır. Bunun haricinde kaçak gibi olumsuzların hızlı bir şekilde Bursa Aksa Gemlik Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden bildirilmesi de gerekiyor.

Bursa Aksa Gemlik Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Bursa Aksa Gemlik Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, insanların 7724 arayabileceği bir numaradır. Çünkü meydana gelen arıza ya da kaçak durumunun hızlı bir şekilde giderilmesi, insan hayatını koruma adına çok önemlidir. İnsanlar, aşağıdaki numaralardan ihbarda bulunabilir.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 4 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz