Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bursa Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Bursa Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Bursa’nın önemli ilçelerinden Orhangazi, doğalgaz kullanma fırsatı bulan ilçelerden birisi olarak dikkat çekiyor. Söz konusu yerleşim birimine, Yalova merkezli Arsan Marmara Doğalgaz A.Ş. tarafından hizmet verilmektedir. Buna bağlı olarak söz konusu ilçede yaşayan insanların, çok önemli bir imkana sahip olduğu söylenebilir. Bahse konu şirket, Armadaş adıyla da bilinmektedir ve hizmet alanını daha da geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir. Bu yönüyle, ilçe için çok önemli olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Armadaş, altyapı çalışmalarına devam ettiği gibi burada bulunan insanların yaşadıkları doğalgaz sorunlarına da etkili çözümler üretmektedir. Söz konusu çözümlerin temelinde Bursa Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı bulunmaktadır. Bahse konu bu hat, insanların gaz kaçakları durumunda araması gereken önemli bir numaradır.

Bursa Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

İnsanlar, aldıkları farklı hizmetlerde sorunlar yaşadıklarında bazen kendileri buna çözüm bulmak ister. Fakat doğalgaz kaçağı konusunda asla böyle bir girişimde bulunulmamalı ve hızlı bir şekilde aşağıda belirtilen numaralar aranmalıdır.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: (0224) 572 51 72-73
  • Faks:(0224) 572 51 74
  • E-posta: armagaz@armagaz.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz