Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bursa İnegöl Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Bursa İnegöl Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Bursa’nın en önemli ilçelerinden birisi olan İnegöl ve Alanyurt’un doğalgaz ihtiyacını karşılamak için 2003 yılında kurulan İnegöl Gaz Dağıtım, 2006 yılında gerekli olan lisansları alarak İNGAZ adıyla hizmete başlamıştır. Şirket 2017 yılında ise ARSAN Grup bünyesine dahil olmuş ve hizmetlerini buradan vermeye devam etmiştir.

Doğalgaz hizmetleri, son derece hassas bir konudur. Buradaki hizmetlerin hatasız olması, insanların hayati tehlike yaşamalarının önüne geçmektedir. Bundan dolayı doğalgaz abonesi olmak isteyen kişilerin belli şartları sağlaması gerekiyor. İNGAZ bu noktada gerekli şartları sağlamayanlara abonelik vermeyeceğini bildirmektedir.

İNGAZ tarafından verilen hizmetlerden birisi de yaşanan sorunlarla ilgilidir. Bahse konu sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi çok önemlidir. Bundan dolayı insanlar, gaz kokusu aldıklarında direkt olarak Bursa İnegöl Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden ekipleri çağırmalıdır.

Bursa İnegöl Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Bursa İnegöl Gaz Dağıtım ihbar hattı, insanların hayati tehlike yaşamamaları adına çok önemlidir. Gaz ile yaşanan en ufak sorun hatta şüphede dahi bu hat aranmalıdır.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: (0224) 715 60 60
  • Faks:(0224) 715 36 66
  • E-posta: info@ingaz.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz