Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Marmara Bölgesinde yer alan sanayi kentlerinden birisi olan Bursa’nın nüfusu oldukça fazladır. Hem nüfusun fazla olması, hem de organize sanayi bölgesinin büyük olması kentin doğalgaz tüketiminin fazla olmasına neden olmaktadır. Uzun yıllardır bu noktada kentin ihtiyaçları, Bursa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. tarafından karşılanmaktadır.

Doğalgaz hizmetlerini veren şirket, altyapı noktasında çalışmalar yaparken, abone sayısını da sürekli arttırmaktadır. İnsanların doğalgaz kullanabilmesi için bazı şartları sağlaması gerekiyor. Şirket bu noktada son derece hassas davranmakta ve gerekli şartları sağlayamayan kişilerin aboneliklerini başlatmamaktadır. Bunun en önemli nedeni olarak doğalgazın oldukça riskli bir madde olması gösterilebilir. Bu riskten etkilenmeme adına insanların yaşadıkları sorunları Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden bildirmesi gerekiyor.

Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Doğalgaz problemleri, evlerdeki diğer hizmetlerden çok farklıdır. Çünkü bu sorunun önemsenmemesi, insanların hayatını direkt olarak tehdit eder. Öyle ki, tüm binanın risk altında olduğu dahi söylenebilir. Bundan dolayı yaşanan problemlerin hızlı bir şekilde Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı üzerinden şirkete iletilmesi gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 444 11 33
  • Faks: +90 224 243 60 10
  • E-posta: mobil@bursagaz.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz