Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Bursa Uedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Bursa Uedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Bir sanayi kenti olan ve her geçen gün biraz daha büyüyen Bursa’nın elektrik tüketimi çok fazladır. Tüketimin fazla olmasının nedenleri arasında kentin nüfusu ve sanayi kuruluşlarının etkisi çok fazladır. Geçmişte devletin verdiği hizmet, 2010 yılından itibaren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. yani Uedaş tarafından verilmektedir. Şirketin kuruluşu çok eskiye dayanmasına rağmen, Limak Holding bünyesine geçişi ve bölgeye hizmet vermesi, yakın tarihte gerçekleşmiştir.

Uludağ EDAŞ, insanlara daha iyi hizmet verebilme adına, sürekli çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmaların bir kısmı altyapı yenileme çalışmaları iken, diğer kısmı ise sorunların daha hızlı ve etkili bir şekilde çözülmesidir. Bunun için Bursa Uedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası, etkin olarak kullanılmaktadır. İnsanlar bu numara üzerinden şirkete farklı alanlarda bildirim yapabilir ve bilgi alabilir.

Bursa Uedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Bursa Uedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı, adından da anlaşılacağı üzere farklı sorunların bildirilmesi için kullanılmaktadır. İnsanlar, bu hat sayesinde sorunlarını daha hızlı bir şekilde şirkete iletir ve şirket de gerekli olan çalışmaları yapar.

  • Telefon: 0 224-600 00 00 
  • Faks: 0 224-271 65 00
  • E-posta: halklailiskiler@uedas.com.tr
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz