Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Çanakkale Uedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Çanakkale Uedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizin en batısındaki kentlerden birisi olan Çanakkale, her geçen yıl biraz daha gelişmektedir. Büyüyen kentin elektrik tüketiminde ciddi bir artış meydana gelmekte ve insanların elektriğe olan ihtiyacı daha da artmaktadır. Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından kentin her yerine elektrik verilmekte ve böylece insanların yaşam kalitesinde ciddi bir artış meydana gelmektedir.

Uedaş, bölgede sadece Çanakkale’ye değil, diğer kentlere de hizmet veriyor. Güney Marmara Bölümünde yer alan kentlerin tamamına elektrik veren şirket, altyapı noktasında da çalışmalar yapıyor. Bilindiği gibi elektriğin sürekliliği çok önemlidir. Burada bazen lokal bazda kesintiler meydana gelmektedir. Bu kesintilerin haricinde nadiren daha geniş alanlarda sorunlar yaşanabiliyor. Bütün bunlar Çanakkale Uedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile şirkete bildirilmelidir.

Çanakkale Uedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Çanakkale Uedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı ile insanlar, yaşadıkları sorunları şirkete bildirmekte ve daha detaylı bilgi alma imkanı yakalamaktadır. Söz konusu hattın numaraları şu şekildedir:

  • Telefon: 0 286-295 17 00
  • Faks: 0 286-218 08 77
  • E-posta: halklailiskiler@uedas.com.tr
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz