Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Çankırı Başkent Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Çankırı Başkent Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Anadolu’nun şirin kentlerinden olan Çankırı’da elektrik dağıtım hizmeti, 2000’li yılların başına kadar devlet tarafından yapıldı. Daha sonra ise ülkenin farklı noktalarında olduğu gibi burada da verilen hizmet özelleştirildi. Söz konusu özelleştirmeyi Enerjisa bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. kazandı. Bu tarihten sonra hizmeti bahsedilen şirket vermeye başladı.

Elektrik, insanların yaşam kalitelerini direkt olarak etkileyen önemli bir enerji türü olarak dikkat çekiyor. Günümüzde altyapıların sağlam olmasına rağmen gerek dağıtım ile ilgili gerekse de farklı konularla ilgili bir takım sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunların çözümü için insanlar, Çankırı Başkent Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden yetkililere ulaşarak yardım alabilir.

Çankırı Başkent Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Çankırı’da yaşanan elektrik kesintisi ve benzer sorunların çözümü için Başkent EDAŞ, hazır ekip bekletmektedir. Bu ekiplerin sorunları daha etkili bir şekilde çözmesi ve hizmet kalitesinin yükselmesi için Çankırı Başkent Elektrik Dağıtım ihbar hattı kullanılabilir. Söz konusu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 444 4 372

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz