Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Çankırı Başkent Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Çankırı Başkent Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Çankırı’da bulunan insanlara elektrik hizmetini veren Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. bu yönü ile insanların hayatlarını olumlu etkilemektedir. Ayrıca şirket elektrik faturalarının ödenmesi noktasında da ciddi bir kolaylık sağlamakta ve insanlar oturdukları yerden bu ödemeleri yapabilmektedir.

Aşağıda bahsedilecek olan ödeme yöntemlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için insanların kullandıkları ağın ve cihazın güvenli olması gerekiyor. Herkese açık bir internet üzerinden yapılacak olan fatura ödemesinin farklı sorunlara neden olabileceğinin bilinmesi gerekiyor. Yine aynı şekilde ödeme için kullanılacak mobil cihaz ya da bilgisayarın da güvenli olması gerekiyor. Eğer burada bir sorun olursa, tahmin edilenden çok daha büyük sorunlarla karşılaşılabilir.

İnternet üzerinden fatura ödeme yapmak için Enerjisa web sitesine giriş yapılması gerekiyor. Bu aşamada https://online.enerjisa.com.tr/ adresi kullanılabilir. Söz konusu adres, sizi direkt olarak ödeme yapılacak sayfaya yönlendirecektir. Eğer burada üyeliğiniz yoksa öncelikle üyelik almanız gerekiyor. Daha sonra sisteme giriş yaparak kredi kartı ile elektrik fatura ödeme işlemi yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz