Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Çankırı Kargaz Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Çankırı Kargaz Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

İç Anadolu Bölgemizin Ilgaz Dağıyla ünlenmiş bu güzel ili Kargaz Doğalgaz Dağıtım Şirketi sayesinde doğalgazımızla tanışmış ve temiz havaya kavuşmuştur. Artık bu ilimiz doğalgaz sayesinde kömür kokusundan kurtulmuş ve Ilgaz dağının serin serin esen o tertemiz havasını daha iyi hissedebilir olmuştur. Kargaz Şirketi yoğun bir çalışma sonucu Çankırı merkezimize doğalgaz getirmiştir ve hala doğal gaz gitmeyen bazı ilçelerine de ulaştırma adına yoğun çaba göstermektedir.

Tamamen çevreci ve daha ucuz olan doğalgazın kullanımı giderek yaygınlaşmakta ve Kargaz şirketi sayesinde sadece kent merkezimizin değil artık ilçelerimizin de havası daha yaşanılır hale gelmektedir. Bu emeğe karşılık bizlerde en kısa sürede doğalgaz kullanımına geçmeli ve doğamıza sahip çıkmalıyız.

Çankırı Kargaz Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Doğalgaz bizlere sunduğu bunca yararlı imkanlara rağmen dikkat edilmediği ya da ihmal edildiği zamanlar tehlikeli olabilmektedir. Gaz olarak zehirleyici bir etkisi olmakta ve patlayıcı özeliği de bulunmaktadır. Bu sebeple Kargaz Doğal gaz dağıtım şirketi bizlerin 7/24 ulaşabileceği bir ihbar hattı kurmuştur.

  • Acil: 187
  • Telefon: (0376) 212 01 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz