Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Çedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Çedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Artık elektrik faturası ödemek için gezmenize ya da ödeme noktası aramanıza gerek yok. Eğer Çedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. abonesi iseniz sizin için tamamen güvenli ve oturduğunuz yerde faturanızı ödeyebileceğiniz bir site kurduk. Bu site faturanızı ödeme noktasında birçok alternatife sahip olduğunuz halde sizin için en önemli ve güvenilir olanlarından olmaktadır. Çedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. nin sizler için kurduğu adres http://ckcamlibel.com.tr/tr/borc-sorgulama adresidir. Bu adrese girdiğinizde izlemeniz gereken adımları aşağıda madde madde anlatalım.

  • Adrese girdiğiniz zaman karşınıza lütfen 10 haneli sözleşme hesap numaranızı giriniz yazan bir sayfa çıkmaktadır. Eğer sözleşme numaranız 10 haneden az ise baş kısmına sıfır ekleyerek tamamlayınız.
  • Sonrasında sisteme giriş yaptıktan sonra fatura ödeme geçmişinizi görebilir ve ona göre ödenmemiş faturanızı seçebilirsiniz.
  • Buradan faturanızı seçtikten sonra ödeme yap seçeneğinden kredi kartınız veya banka kartınızla kart bilgilerinizi girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Son olarak ödeme yaptığınıza dair isterseniz e-mail yoluyla kendinize dekont gönderebilir ya da SMS yoluyla bilgilendirme mesajı alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz