Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Çedaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Çedaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

İç Anadolu Bölgesindeki bazı kentlerin elektrik ihtiyaçları, yapılan özelleştirme sonrasında Çedaş tarafından karşılanmaya başlanmıştır. Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da kısa adıyla Çedaş 2010 yılı sonrasında faaliyetlerine başlamıştır. Sivas, Yozgat ve Tokat iline hizmet veren şirketin hizmet alanının yaklaşık 58 bin km2 olduğu bilinmektedir. Bölgedeki insanların ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılayan şirket, özelleştirme sonrasında faaliyet alanlarını genişletmiştir.

Elektrik hizmetleri, süreklilik gerektiren alanlardan birisidir. Söz konusu hizmet, kesintiye uğradığında insanların farklı sorunları meydana geleceği için bu noktada şirket tarafından arıza giderme işine özel önem verilmektedir. İnsanlar yaşadıkları sorunları Çedaş Elektrik Dağıtım genel merkez telefonu üzerinden şirkete bildirebilir.

Çedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik ile insanların yaşadıkları sorunlar sadece kesintiler olmayıp, bunun dışında da farklı sorunlardan bahsedilmesi mümkündür. Bahse konu sorunların tamamını şirket son derece hızlı bir şekilde çözmektedir. Fakat bunun için insanların Çedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden bildirimde bulunması gerekiyor. Bu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Telefon: (346) 858 58 58
  • Faks: (346) 858 61 00
  • E-Mail: info@cedas.com.tr
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz