Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Çoruh Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Çoruh Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Doğu Karadeniz Bölgesinde bulunan kentlere hizmet veren Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. buradaki insanların hayatlarının daha kaliteli olması adına önemli bir rol oynamaktadır. Şirket tarafından verilen hizmet, bölgenin en uzak noktalarına kadar uzanmakta ve insanlar söz konusu bölgelerde dahi elektrik kullanabilmektedir. Bu hizmetin karşılığı olarak ise kullanıcılara şirket tarafından faturalar gönderilmektedir. Bu faturalar PTT ve banka şubelerinden ödenebileceği gibi şirket tarafından sunulan alternatif noktalardan da ödenebilir.

Çoruh Elektrik Dağıtım fatura sorgulama ve ödeme için şirketin web sitesi kullanılabilir. Buradaki online işlemler bölümünden gerekli işlemler yapılmakta ve faturalar rahatlıkla ödenebilmektedir. Bu yöntem ile ödeme yapmak için https://www.coruhedas.com.tr/OnlineIslemler/FaturaSorgula adresine giriş yapılması gerekiyor. Buraya giriş yapıldıktan sonra sistem tarafından “Tesisat No” istenecektir. Bu numara ilgili bölüme girildiğinde fatura sorgulama, yani fatura tutarı öğrenilebilir. Bu aşamadan sonra ise kredi kartı ya da banka hesap kartı kullanılarak ödeme yapılabilir.

Ödeme yaparken dikkat edilmesi gereken hususların başında, güvenlik için gerekli tedbirlerin alınması gelmektedir. Bunun için ise internet ağı ve kullanılan cihazın güvenilir olduğundan emin olunmalıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz