Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Çoruh Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Çoruh Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Elektrik dağıtımı, insanların yaşamlarını kolaylaştırıcı etkiye sahip bir hizmet olarak dikkate çekiyor. Geçmişte devlet tarafından verilen söz konusu hizmet, yapılan politika değişikliğine bağlı olarak 2010 yılından itibaren özelleştirilmeye başlamıştır. Bu aşamadan sonra insanlar farklı dağıtım şirketlerini tanıma imkanı bulmuştur. Söz konusu şirketlerden birisi de Çoruh Elektrik Dağıtım olup, Karadeniz Bölgesindeki bazı kentlere hizmet vermektedir. Bu kentler Giresun, Artvin, Trabzon, Gümüşhane ve Rize’dir.

Kazancı Holding iştiraklerinden birisi olarak dikkat çeken Çoruh Elektrik Dağıtım, 2010 yılından beri bölgede hizmet vermektedir. Şirketin 5 ildeki toplam abone sayısı 5 milyondan daha fazladır. Bu kadar fazla insana hizmet verme başarısını gösteren şirket, meydana gelen arızaların hızlı bir şekilde giderilmesi noktasında da önemli hizmet vermektedir. İnsanlar elektrik ile ilgili her türlü sorununu Çoruh Elektrik Dağıtım genel merkez telefonu üzerinden aktarabilir.

Çoruh Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Karadeniz Bölgesindeki hava şartları ve arazi yapısı dikkate alındığında farklı nedenlerden dolayı bir takım sorunlar yaşanacağını söylemek yanlış olmaz. İnsanların Çoruh Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden bu arızaları bildirmesi gerekiyor. Söz konusu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Tel: +90 462 377 61 00
  • Faks: +90 462 377 61 72
  • E-posta: bilgi@coruhaksa.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz