Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Çorum Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Çorum Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Çorum Doğalgaz Dağıtım, 2004 yılında kent merkezine ve ilçelerine doğalgaz getirmek için kurulmuş olup, faaliyetlerini bu tarihten itibaren sürdürmektedir. Şirket daha sonra farklı yerleşim merkezleri için yapılan ihalelere girmiş ve onların da bir kısmını kazanmıştır. Bu durum şirketin abone sayısının hızlı bir şekilde artmasına neden olmuştur. Önemli bir kısmı Çorum’da olmak üzere şirketin toplamda 110 binden fazla abonesi vardır ve hizmet verdiği kişi sayısı 1,2 milyon civarındadır.

Çorum ve civar illerde hizmet veren şirket, insanların bu alanda yaşamış olduğu sorunları etkili bir şekilde çözmek için de faaliyet göstermektedir. Bunun için Çorum Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden yapılan ihbarları kabul etmekte ve sorunlara hızlı bir şekilde müdahale etmektedir.

Çorum Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Çorum Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı ile insanlar, bir takım sorunları şirkete bildirmektedir. Bildirim süresinin olabildiğince kısa olması çok önemlidir. Çünkü yaşanacak bir gecikme, insanların ciddi tehdit altına girmesine neden olacaktır.

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 444 0 187
  • Faks: +90 364 311 95 41
  • Mail: bilgi@corumgaz.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz