Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Çorum Yedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Çorum Yedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektriğe bütün iller olduğu gibi Çorum da fazlasıyla ihtiyaç duyar. Bu ihtiyacın karşılanması için bölgedeki barajlar ve diğer santraller kullanılmaktadır. Bu aşamadan sonra buradan elde edilen elektriğin hatlar yardımı ile kentin farklı noktalarına kadar taşındığı bilinmektedir. Bu durum sayesinde insanların yaşam kalitesi yükselmekte ve çok daha rahat bir yaşam sürülmektedir. Söz konusu dağıtım hatlarının işletmesini geçmiş yıllarda devlet yaparken, günümüzde ise bahse konu hizmet özel sektör tarafından verilmektedir. Çorum’un bu ihtiyacı 2010 yılından itibaren Çalık Holding’e bağlı olarak Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. yani Yedaş tarafından verilmektedir.

Çorum’da elektrik noktasında çok önemli sorunlar yaşanmamaktadır. Fakat bazen hava koşulları nedeniyle, bazen de daha farklı nedenlerden dolayı lokal ya da daha geniş alanlarda kısa süreli kesintiler meydana gelmektedir. Bunlar Çorum Yedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden şirkete bildirilebilir.

Çorum Yedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Çorum Yedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı ile insanların farklı sorunlarının çözümü bazen hızlanmaktadır. Özellikle küçük ölçekli yaşanan sorunlar, bazı durumlarda genel merkez tarafından daha geç fark edilir. Böyle durumlarda müşteri hizmetleri üzerinden ihbarda bulunmak, süreci hızlandırabilir. Çorumluların arayacağı hat şu şekildedir:

  • Telefon: 0364 225 33 61
  • Telefon: 0362 311 44 00
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz