Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Bazen elektrik faturası ödemek bizler için işkence olabilmektedir. Çünkü hem dolandırılma hem de güvenilir ödeme noktaları bulmak günümüzde gerçekten oldukça zorlaşmıştır. Hepimiz birçok kez haberlerde şu fatura ödeme merkezi dolandırıcı çıktı insanların parasını toplayıp faturalarını da ödemeden ortadan kayboldu şeklinde duymuşuzdur. Fakat siz Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura A.Ş. abonesi iseniz bunları düşünmenize iç gerek kalmamaktadır. Abonesi olduğunuz şirket sizin için hem kolay hem de çok güvenli olan http://www.dedas.com.tr/borcsorgulama adında bir web sitesi kurdu. Böylece faturalarınızı evinizden, işyerinizden ya da dışarda gezerken dahi kolaylıkla ödeyebilme imkanına sahip olmaktasınız. Peki ödeme işlemini nasıl gerçekleştireceksiniz;

  • Öncelikle yukarıda belirtilen web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Burada karşınıza çıkan abone numarası ile borç sorgula kutucuğuna abone numaranızı yazarak borç sorgula butonuna tıklayınız.
  • Siteye girmiş olduğunuzda geçmiş döneme ait ödenmemiş borçlarınızı görebilmektesiniz. Buradan istediğinizi ya da tamamını seçerek ödeme işlemine geçebilirsiniz.
  • Ödeme kısmını da ister kredi kartınızla ya da ister banka kartınızla kart bilgilerinizi girerek ödeme imkanına sahip olmaktasınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz