Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Dedaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Dedaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Elektrik dağıtımının özelleşmesiyle birlikte, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Dedaş hizmet vermeye başladı. Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. adıyla da bilinen şirket; Batman, Diyarbakır, Mardin, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak illerinde faaliyet göstermektedir. Buralarda elektrik dağıtımı yapan şirket, insanların yaşamış oldukları farklı sorunların çözümü için de hizmet vermektedir.

Elektrik dağıtımı, sürekliliği olması gereken önemli işlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Özellikle bölgedeki nüfusun fazla olması ve bazı önemli sanayi kuruluşlarının bulunması, sürekliliği daha önemli hale getirmektedir. Dedaş bunun için mevcut altyapıyı daha da iyileştirmekte ve kesintilerle etkin bir şekilde mücadele etmektedir.

Elektrik kesintilerinin en fazla yaşandığı bölgelerden birisi olan Güneydoğu’nun farklı problemleri olduğu da söylenebilir. Söz konusu problemlerin başında kaçak kullanımı gelmektedir. Bütün bu sorunların Dedaş Elektrik Dağıtım genel merkez telefonu aranarak bildirilmesi, problemlerin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlar.

Dedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Dedaş, sorunları hızlı bir şekilde çözebilme adına, insanların ihbarda bulunabileceği bir hat açmıştır. Bu hat sayesinde elektrik arızaları ve kaçak kullanım gibi konularda bildirim yapılabilir. Bu hat:

  • Tel: 0 412 280 86 30 
  • Faks: 0 412 251 21 34

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz