Ana Sayfa Pratik Bilgiler Denizbank fastPay Uygulaması Nedir?

Denizbank fastPay Uygulaması Nedir?

FastPay, bir Denizbank uygulamasıdır ve bu uygulamayı kullanmak için bankanın müşterisi olma zorunluluğu yoktur. Fastpay hizmeti ile ATM’den para çekebilir veya mobil olarak birçok farklı bankanın hesabına EFT gönderilebilir. Kısaca fastPay çok amaçlı bir mobil cüzdandır.

fastPay Kullanımı

Akıllı telefonlar için özel olarak üretilmiş bu uygulama App Store ve Google play’de ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Uygulama telefona indirildikten sonra T.C kimlik numarası ve şifre belirlendikten sonra kayıt işlemi bitmektedir. Kayıt işleminin ardından uygulama banka onayı gerekmeden aktif hale gelir.

Para Yükleme

Uygulamada cüzdan adında bir sekme vardır. Bu sekmeden dilediğiniz bankanın vadesiz hesabını ekleyebilirsiniz. Denizbank’ın vadesiz hesabını eklemeniz durumunda Denizbank ATM’lerinden kartsız para yükleyebilir ve çekebilirsiniz.

fastPay Uygulamasının Detayları

Bu uygulama ile cep telefonuna havale, ATM’den kart kullanmadan para çekme, uygulamanın anlaşmalı olduğu yerlerden alışveriş, TL yükleme, şans oyunlarına para yatırma ve fatura ödemesi gibi tüm işlemleri yapabilirsiniz.

Akıllı Telefon Olmadan İşlem Yapmak İçin

Bu uygulamanın akıllı telefonlar ile kullanıldığını açıklamıştık. Eğer akıllı telefonunuz yoksa SMS işlemleri ile de para gönderme işlemleri yapabilirsiniz. “FAST KAYIT TC Kimlik 6 Haneli Pin” yazarak 3280’e kısa mesaj çekmeniz durumunda üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde de sisteme üye olarak ATM’lerden kartsız para çekebilirsiniz.

Anlaşmalı Noktalar

Bu uygulamanın birçok anlaşmalı noktası vardır. Bu noktalarda da uygulama ile kartsız bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bu uygulamalar; AtlasGlobal, Kolay Yolculuk, Moda Car gibi online alışveriş siteleridir. Yine; Bikargo, Midpoint, Welldone ve Bigchefs gibi noktalardan da alışveriş yapabilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Denizbank’ın sitesini takip etmeniz durumunda diğer kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz