Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Denizli Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Denizli Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

İnsanların elektriğe olan ihtiyaçlar gün geçtikçe artmakta ve dağıtım şirketleri de bu ihtiyacı daha etkin bir şekilde karşılamaya çalışmaktadır. Ege Bölgesinin önemli kentlerinden olan ve sanayisiyle dikkat çeken Denizli’de bu ihtiyaç çok daha fazladır. 2008 yılından itibaren buraya elektriği, Denizli Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım şirketi vermeye başlamıştır.

Kenttin her noktasına taşınan elektrik, hatlarda meydana gelen bir takım sorunlara bağlı olarak zaman zaman kesintiye uğrayabilmektedir. Bu kesintilerin hızlı bir şekilde giderilmesi için ekipler 7/24 hizmet verirken, insanların ihbarları da bu noktada çok önemlidir. Yapılan ihbarlar sayesinde ekipler, arızadan daha erken haberdar olmakta ve bu da çözümün kısa sürede tamamlanması anlamına gelmektedir. Denizli Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası bundan dolayı büyük öneme sahiptir.

Denizli Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Denizli’de meydana gelen arızalar için şirketin buradaki ekiplerinin aranması gerekiyor. Denizli Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım ihbar hattı şu şekildedir:

  • Tel: 0258 296 70 00
  • Faks: 0 258 296 72 30

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz