Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Diyarbakır Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura sorgulama ve Ödeme

Diyarbakır Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura sorgulama ve Ödeme

Elektrik faturası ödemek günümüzde artık birçok noktadan gerçekleştirilebilmektedir. Birçok noktada fatura ödeme merkezleri bulunmaktadır. Fakat vatandaşlarımız bu fatura ödeme noktalarının tamamına kesinlikle güvenmemelidir. Çünkü bunlardan bazıları paravan olup insanların parasını topladıktan sonra işyerini kapatıp faturaları da ödemeden kaçmaktadır. Bu yüzden vatandaşlarımız burada güvenilir olan noktaları seçmeli ve buralardan ödeme yapmalıdır. Fakat siz Diyarbakır Dedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. abonesi iseniz bunları hiç düşünmeyin. Çünkü abonesi olmuş olduğunuz şirket sizlere hem güvenlik noktasında hem de ödeme noktasında birçok kolaylıklar sunan bir web sitesi kurmuştur. Bu site http://www.dedas.com.tr/borcsorgulama adı altında sizlere hizmet vermektedir. Peki buradan nasıl ödeme yapacaksınız?

  • Ödeme işlemini gerçekleştirmek için öncelikle sitemize giriş yapmamız gerekmektedir.
  • İkinci adım olaraksa karşınıza çıkan abone numarası ile borç sorgula kısmına abone numaranızı yazarak borç sorgula butonuna tıklıyorsunuz.
  • Karşınıza çıkan sayfada zaten geçmiş döneme ait ödemesi yapılamamış faturalarınız çıkmaktadır.
  • Buradan ödemek istediğiniz faturayı seçerek banka ya da kredi kart bilgilerinizle ödeme işleminizi hem kolay hem de güvenli bir şekilde gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz