Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Diyarbakır Dedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Diyarbakır Dedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük kentlerinden birisi olan Diyarbakır, elektrik tüketiminin çok fazla olmasıyla dikkat çekiyor. Bunda kent sınırları içerisinde yaşayan insan sayısının fazla olması etkili olduğu gibi, bunun yanı sıra farklı sanayi kuruluşları da etkilidir. Bahse konu durum sebebiyle Dedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. (Dicle Elektrik Dağıtım) kent için önemli bir görevi üstleniyor denilmesi yanlış olmayacaktır.

Geçmişte tüm Türkiye’de olduğu gibi Diyarbakır’da da elektrik dağıtımı devlet tarafından yapılırdı. Fakat bu alanda yapılan özelleştirmeler sonrasında bu görevi Dedaş üstlenmiştir. Kaliteli hizmet verebilme adına farklı uygulamaları devreye sokan şirket, insanların şikayetlerini müşteri hizmetleri üzerinden almaktadır. Diyarbakır Dedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası kullanılarak yapılan şikayetler ve ihbarlar, değerlendirilmeye alınarak bunlara çözümler üretilmektedir.

Diyarbakır Dedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Dedaş, kentte yaşanan elektrik dağıtımı ile ilgili sorunları etkili bir şekilde çözmektedir. Fakat bu hizmetlerin çok daha etkili olabilmesi için insanların şirkete bildirimde bulunması gerekiyor. Diyarbakır Dedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı bunun için kurulmuştur. Söz konusu hatta ait numara şu şekildedir:

  • Tel: 0 412 251 21 35  
  • Faks: 0 412 251 21 59
  • Çağrı Merkezi: 444 8 086

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz