Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Diyarbakır Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Diyarbakır Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Diyarbakır, bulunduğu bölgenin en gelişmiş kentlerinden birisidir ve bir süredir doğalgaz kullanmaktadır. Kent genelinde bu hizmet, Diyarbakır Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilmektedir. Şirket, Diyargaz adıyla bilinmekte ve faaliyetlerini her geçen gün biraz daha arttırmaktadır. Özellikle kent genelinde henüz bu hizmet ile tanışamamış olan yerleşim birimleri için fizibilite çalışmaları yapılmaktadır.

Diyarbakırlıların hayatlarına ciddi bir kolaylık getiren bahse konu hizmet, belli şartların sağlanması durumunda kullanılabilir. Özellikle bu gazın zehirli ve yanıcı olması, bunu zorunlu hale getirmiştir. Diyargaz, bundan dolayı gerekli şartları sağlamayan kişilere hizmet vermektedir. Ayrıca gaz kaçakları noktasında da şirket tarafından özel bir hizmet verilmektedir.

Diyarbakır Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Doğalgaz denildiği zaman herkesin aklına temiz ve ucuz yakıt gelir. Fakat bunun haricinde belli riskleri olduğu unutulmamalıdır. Bundan dolayı Diyarbakırlılar, evlerinde ya da işyerlerinde gaz kokusu aldıkları andan itibaren hızlı bir şekilde aşağıda belirtilen numaraları aramalıdır. Böylece Diyarbakır Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, insanların yaşamlarının korunması için gerekli müdahaleleri yapacaktır.

  • Acil: 187
  • Tel: 444 0 578

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz