Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Doğugaz Bingöl Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Doğugaz Bingöl Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Bingöl, doğalgaz hizmeti alan illerimizden birisi olarak dikkat çekmektedir. Bu kente hizmeti, bölgedeki diğer kentlere de olduğu gibi Doğugaz vermektedir. Şirket tarafından verilen hizmetin kalitesinin artması ve daha fazla bu insana söz konusu hizmetin iletilmesi için çalışmalar devam etmektedir.

Doğugaz Bingöl Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmet, burada yaşayan insanların yaşamlarının direkt olarak etkilemekte ve olumlu katkı sunmaktadır. Bu durum, doğalgazın hem temiz, hem de ucuz bir enerji kaynağı olmasıyla direkt olarak ilgilidir. İnsanlar, evlerinin ısınması ve farklı noktalarda bu enerjiyi kullanırken, havanın temiz kalmasını da sağlamış olurlar. Ayrıca Doğugaz Bingöl Doğal Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden yapacakları gaz kaçağı bildirimi ile de sorunların daha da büyümesini engellerler.

Doğugaz Bingöl Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Doğugaz Bingöl Doğal Gaz Dağıtım ihbar hattı, insanların bu konuda sorun yaşadıklarında aramaları gereken numaralardır. Doğalgazın yanma ve zehirleme gibi özellikleri vardır. Bundan dolayı Bingöllüler gaz kokusu aldıklarında direkt bu hattı aramalıdır.

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 0426 216 08 88
  • Tel: 0436 216 07 77
  • Faks: 0426 216 06 66
  • Mail: info@dogugaz.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz