Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Doğugaz Bitlis Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Doğugaz Bitlis Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Bitlis, yaşam şartları bakımında orta seviyeli illerimizden birisidir. Söz konusu ilin yaşam standartlarının yükseltilmesi için farklı hizmetler verilmektedir. Bahse konu hizmetler arasında doğalgaz çok önemli bir yer tutmaktadır. Bu hizmet, Doğugaz Bitlis Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilmekte ve insanların kullanımına sunulmaktadır.

Bitlisliler bu önemli hizmeti yakın zamanda kullanmaya başlamış ve yaşamları kolaylaşmıştır. Doğalgaz, ısınma ihtiyacının karşılanması ve mutfak ile banyo gibi alanlarda kullanılmaktadır. Bundan dolayı insanlar için büyük bir öneme sahiptir. Ayrıca havanın temiz kalmasını sağlaması gibi farklı bir avantajı daha vardır.

Doğugaz Bitlis Doğal Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı ise insanların yaşadıkları bir takım sorunların daha da büyümeden çözülmesi için hizmet vermektedir. Söz konusu hizmet sayesinde insanlar, doğalgazın zehirleyici etkisinden kurtulmaktadır.

Doğugaz Bitlis Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Doğugaz Bitlis Doğal Gaz Dağıtım ihbar hattı üzerinden istediğiniz zaman bildirim yapabilirsiniz. Yani bu hat 7/24 çalışmaktadır. Söz konusu hat, gaz kokusu duyulduğu anda aranmalıdır. Bu hatta ait Bitlislilerin arayacakları numaralar şu şekildedir:

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 0434 246 84 94

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz