Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Doğugaz Muş Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Doğugaz Muş Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Muş, her geçen gün biraz daha gelişmekte ve burada bulunan insanların yaşam standartları yukarı çıkmaktadır. Söz konusu durumun sağlanmasında Doğugaz A.Ş. tarafından verilen doğalgaz hizmetlerinin de ciddi bir payının olduğunu söylemek yanlış olmaz. Burada geçmişte insanlar ısınmak için mutlaka kömür yakmak zorundaydı. Bu ise insanların hem daha fazla maddi külfetin altına girmesi, hem de havanın ciddi şekilde kirlenmesi demekti. Fakat doğalgaz kullanılmaya başlanması ile birlikte Muşlular için bu durum tamamen değişmiştir.

Doğugaz Muş Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen bu hizmet, hem temiz, hem de ucuzdur. Bu sebeple insanların yaşamlarında ciddi değişiklik olduğu söylenebilir. Şirket bu noktada çalışmalarına devam etmekte ve insanlara doğalgaz ulaştırmak için altyapı düzenlemeleri yapmaktadır. Ayrıca insanların gaz kaçakları noktasında ulaşabilecekleri Doğugaz Muş Doğal Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden de hizmet vermektedir.

Doğugaz Muş Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Muşlular, gaz kokusu aldıkları ilk andan itibaren hızlı bir şekilde vanayı kapatmalı ve aşağıdaki numaraları aramalıdır. Böylece ilgili ekipler gaz kaçağına ya da benzer soruna müdahale ederek daha da büyümesinin önüne geçecektir. Bu durum, ciddi felaketlerin engellenmesi adına önemlidir.

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 0436 213 08 88
  • Tel: 0436 213 07 77
  • Faks: 0436 213 06 66 
  • Mail: info@dogugaz.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz