Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Düzce Sakarya Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Düzce Sakarya Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Daha önce Bolu’ya bağlı bir ilçe iken 1999 yılında yaşanan depremin ardından il yapılan Düzce, kısa sürede hızlı bir gelişim geçirmiştir. Bu gelişim halen devam etmekte ve etkili bir şekilde sağlanabilmesi için elektrik büyük önem arz etmektedir. Geçmiş yıllarda Düzce’nin elektrik dağıtımını devlet kurumları yapıyordu. 2013 yılında bu hizmet özelleştirilmiş ve hizmeti Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. vermeye başlamıştır. Bahse konu şirket, bölgedeki diğer kentlere de hizmet vermektedir.

Elektrik hizmetinin Düzce’de sürekli olarak verilmesi, insanların yaşam kalitesinin yükselmesi adına önemlidir. Yaşanacak bir kesintinin etkisi çok fazla olmakta ve insanlar pek çok elektrik aleti kullanmaktan mahrum kalmaktadır. Böyle anlarda insanlar Düzce Sakarya Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden bildirimde bulunmalıdır. Böylece Sedaş, söz konusu sorunu hızlı bir şekilde çözer ve insanların elektrikten yararlanmaya devam etmesini sağlar.

Düzce Sakarya Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Düzce Sakarya Elektrik Dağıtım ihbar hattı ile yaşanan kesintiler ve benzer sorunların bildirilmesi gerekiyor. Böylece Sedaş’ın bunlardan haberdar olması sağlanır ve çözüm için hızlı bir şekilde harekete geçilir.

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Mail: info@sedas.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz